Jsme parta živnostníků kteří se zabývají renovací,rekonstrukcí či novou výstavbou. Naší specializací jsou rekonstrukce bytových jader,ale také dlažby,obklady,strojní omítky,anhydritové potěry,stěrkováni,štuky,fasády,hrubé stavby,výkopové práce,elektro,voda,sádrokartony . Vzhledem k tomu,že jednáte přímo s náma ( ušetříte spoustu peněz za různé sprostředkovatele,majitele,managery atd..) tím se samozřejmě dostanete na nižší cenu!!! Úzce jsme spolupracovali se stavební firmou ALTABIX a RD STYL ( zabývají se výstavbou rd.domů na klíč ) tak že máme velké zkušenosti a hlavně odvádíme kvalitní práci!!!
Pracujeme pouze s kvalitním materiálem ( CEMIX,BAUMIT,SALITH ,MUREXIN ATD.. ) a našim dodavatelem materiálu je převážně www.stavebniny-janik.cz a dodavatelem obkladů a sanity je firma www.siko.cz  www.koupelny-jas.cz.  Naše práce je podložena  SMLOUVA O DÍLO  a  FAKTURA.

 Nabízíme                                                                                                                                      !!!!     FLEXIBILITU - RYCHLOST - KVALITU !!!

 

 

 

Rekonstrukce bytového jádra

Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra od zajištění instalačních prací, dodání potřebného materiálu a vybavení až po předání díla.

Cenové nabídky a další informace na mailu nebo tel.číslech  :       koupelny-jancik@seznam.cz   720/ 669 955

                                       

  

Produkty

Rekonstrukce koupelny a wc

Rekonstrukce jádra v panelovém domě,osazen koutem Barcelona(Hopa),wc Jika lyra plus,baterie Metalia 57( Novaservis 7let zaruka) v obkladu...

Obklad Unistone Rako ( New)

 Kameninový obklad-dlažba Unistone v novostavbě.

Bytové jádro Obklad Laura

Rekonstrukce bytového jádra,vana Roltechnik 10let záruka,baterie metalia 7let zaruka,wc jika lyra plus,koupelnový nábitek Keramika to vše v...

Jádro na klíč 180x200cm

Bytové jádro na klíč s Top koutem Hüppe ,sedátko Ovo, wc Jika Lyra plus,obložkové zárubně Masonite v barvě dub.  

Rekonstrukce bytu a bytového jádra obklad Aventíno

Rekonstrukce bytového jádra vyplněno Luxfery,wc Jika Lyra Plus,vyzděná a obložená vanička osazena suprovým odtokovým žlabem,to vše v obkladu...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rekonstrukce koupelen, bytu a bytového jádra na klíč

Provádím rekonstrukce koupelny a rekonstrukce bytového jádra včetně obkladů, dlažby, vymalování a instalatérských prací i kompletní rekonstrukce bytu. Rekonstrukce koupelny, bytového jádra i rekonstrukce bytu poskytuji ve vysoké kvalitě za rozumné ceny. Kontaktujte mne pro cenovou nabídku na rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, nebo jenom rekonstrukce bytového jádra.Ale zvládneme i rekonstrukce domu a menších firemních objektů.


www.dobrejadro.webnode.cz